Reference

Výcvik jihočeského Bobíka na pražského

Pana Adama Holeksu jsem si vyhledala na internetu a podle referencí se mi zdál naprosto ideální pro výcvik mého nového kamaráda - voříška z táborského útulku. Neměli jsme žádné velké ambice, šlo mi jen o to, aby nám spolu bylo dobře. To se vyplnilo hned po dvou hodinách výcviku, no a protože nás to začalo děsně bavit a Bobík mi ukázal spoustu dobře ukrytých talentů, přestala jsem mu to kazit, co nejrychleji vycvičila sama sebe a jsme v okolí za hvězdy. Samozřejmě přiznávám, čí je to hlavní zásluha a Adama doporučuji s čistým svědomím dál a dál. Ano, všechny reference na něj jsou až podezřele kladné a nadšené. Ale nikoli nepravdivé a nadsazené. Psi to poznají hned, majitelé o malou chvilku později.
Prostě Adam nesmírně pomohl mně (paní před důchodem) a Bobíkovi umožnil vychutnávat život plnými doušky, jak to jen vořeši umí !
Adame - velké díky a stále na sobě pracuji !
Zdenka a Bobík s Tarou 

Výcvik Stafordširského bulteriéra

K Adamovi jsem se dostala se svým stafíčkem Ixíkem za pět minut dvanáct, což teda asi víc platilo pro mě:-) Byla jsem velmi mile překvapena, jak X-Man pod vedením Adama začal fungovat. První dvě hodiny byly pro mě dost náročné a myslím, že pro Adama také:-) Takové kopyto jako jsem já zřejmě dlouho neměl, zvládnout povel k noze s otočkou o 180 stupňů mi dal pěkně zabrat.Doma jsem pak před zrcadlem s vodítkem v ruce trénovala a teprve po zvládnutí, šla tento povel aplikovat na to chytré čtyřnohé stvoření, které narozdíl ode mě nemělo se zvládnutím povelu žádný problém:-) Domácí denní trénink s kombinací individuálky začal pomalu přinášet ovoce a my oba se těšíme na další hodiny:-) Adame děkujeme:-) Laďka a X-Man

Laďka a X-Man

 

Výcvik Rhodéského ridgebacka

Adam nám byl jako trenér doporučen chovatelkou. Chodila k němu na výcvik už maminka naší Arwenky. Když jsme k Adamovi poprvé přišly, byly Arwence 3 měsíce a bylo to bláznivé, hyperaktivní a zlobivé štěňátko ridgebacka. Během individuálních lekcí se začala její poslušnost rychle zlepšovat a začala být lépe ovladatelná. Arwenku hodiny bavily už jen proto, že se při nich papá spousta dobrot. Díky tomu, že tak ráda papá, se nám dařily i domácí tréninky dvakrát denně :) Trénink s Adamem jsme ani jedna nebraly jako nutné zlo, ale jako příjemnou zábavu, která nás obě ještě víc sblížila. Děkujeme :) Verča a Arwen

Verča a Arwenka

 

Rozhodla jsem se vzít si dospělého velkého psa, navíc ze špatných podmínek, ve kterých si nezažil nic dobrého. Proto jsem hledala někoho, kdo mi pomůže a poradí s výcvikem, ale také s nějakými specifickými problémy a navíc bude mít pochopení pro podobný případ. Na doporučení kamarádky jsem začala chodit na individuální lekce k Adamovi a mohu je všem jenom doporučit. Díky velkým zkušenostem dokáže Adam poradit jak nejlépe a nejrychleji naučit základní povely, jak s pejskem cvičit, aby ho to bavilo a jak by měla správná komunikace mezi psem a jeho pánem probíhat. Byla to velká škola nejen pro naší Marvel, ale také pro mě. Ale obě nás to bavilo a těšíme se na další pokračování. Doporučuji také skupinové lekce v Podolí, které má Adam vždy skvěle připravené.

MICHAELA BERECKEIOVA

 

Výcvik Německého ohaře

Absolvoval jsem s Adamem a se svým teď už půlročním německým ohařem Astonem deset individuálních lekcí výcviku a rozhodně to byla dobrá volba! Aston se těšil na výcvik víc než já, protože jeho Adam chválil a pokud se něco nedařilo, tak jsem to schytal já:-) Určitě bych všem výcvik psa s Adamem doporučil, jak prostřednictvím individuálních, tak skupinových lekcí. Moc děkuji a těším se na skupinové lekce a další individuální výcvik, a to přípravu na zkoušky základní poslušnosti až ten můj mazel bude mít alespoň 10 měsíců. Rudolf

Šindelář Rudolf

 

Lekce s Adamem byly pro nás rozhodně přínosem. Na Adamovi si cením jeho zkušenosti, které umí výborně předat dál, profesionalitu a pozitivní přístup. Adam nás naučil, jak s pejskem komunikovat a jak správně vypadají jednotlivé povely. Když jsme se blížili k cvičáku, tak Eli radostně běžela vítat Adama, tak jak to stafíčci umí a i to vypovídá o tom, že lekce s Adamem byly super. Adame, velice děkujeme za sebe i za Eli, protože jste nás naučil jak opravdu psovi rozumět a nechat psa být šťastným psem. Byla to pro nás velká škola a když někdo váhá, jestli začít s Adamem individuální lekce, tak rozhodně neváhejte a zkuste to, protože Adam je odborník a ví, jak naučit páníčky a jejich psy vzájemného respektu a poslušnosti. Díky a těšíme se na setkání na skupinových lekcích a dalších stupních výcviku. Stáňa, Petr a Eli

Stáňa, Petr a Eli

 

Výcvik Českého strakatého psa

Adam je:Bezvadný,Cílevědomý, Důsledný, Empatický, Folimankový, Good looking, Hodný, Inteligentní, Jedinečný, Kouzelník, Laskavý, Motivující, Náročný, Odvážný, Pedant, Rovný, Spolehlivý, Trpělivý, Umanutý, Vtipný, Zásadový P.S. Za všechno děkuji a přiběhnu na přivolání GITA Karpíšková (Český strakatý pes)

Karpíšková + Gita

 

Výcvik Amerického stafordširského teriéra

K Adamovi jsem se dostal na základě doporučení. Neměl jsem vůbec představu, jak budou individuální lekce probíhat. Hned po první úvodní lekci jsem veděl, že ve výcviku budu chtít se svou tehdy 3,5 měsíční fenkou amstaffa Malinou pokračovat. Moc se mi líbil osobní přístup Adama, trpělivost a důslednost. Je vidět, že práce se psy Adama opravdu baví, což je moc důležité. Malinka si Adama velmi oblíbila a když viděla, že se jede na folimanku na individuálku, byla vždy k uvytržení. Vždy se s Adamem dalo na všem skvěle domluvit. Velmi přínosné byly i skupinové lekce v podolí. Za sebe mohu jen doporučit.

Adam Hulek

 

Ahoj Adame, rád bych ti za nás za všechny velmi poděkoval. Než jsme k tobě poprvé přišli, byli jsme už docela zoufalí. Hlavně my, páníčci, jsme neuměli s Brokem pořádně komunikovat a myslím, že on nám to vracel nazpátek. Díky tvému pozitivnímu přístupu jsme se ale všichni naučili, jak spolu vycházet, pokroky bylo vidět z týdne na týden a když náš "kurz" skončil, bylo nám to i tak trochu líto. Ještě jednou tedy díky a přejeme ti spoustu dalších spokojených pejskařů.

Bohdana, Marek, Brok

 

Výcvik Francouzského buldoka

Cviceni s Adamem byla opravdova zkusenost jak pro naseho milacka francouzskeho buldoka Egona tak i (a to mozna jeste vic) pro nas. Po prvni lekci jsme meli pocit, ze vlastne cvicit Egona neni potreba, protoze s Adamem zvladal vsechny povely hned napoprve. Meli jsme pocit za mame co docineni se zarikavacem psu. Pod nasim vedenim to uz nebylo tak slavne (jsem pejskari zacatecnici), takze jsme se smirili s tim, ze prvnich par lekci se budeme spis ucit my a Egon se pri nich naramne naji pripraveneho kureciho masa. Postupne pod milym Adamovym vedenim to zacala jit i nam. Nezapomenutelne je Adamovamova intonace pochval jako "VYBORNE" a karani "NEE!", ktera nam presla do krve. Naucili jsme se, jak se mame chovat, aby nas Egon poslouchal. Velmi zajimave byly nedelni psi skolky, kde se potkava vic psu, a tim i naroky na Egona byly vetsi. Vrele doporucuji Adama pro psi vyckvik. Z nas se stali pejskari a z Egon se chova vic jako "dog" nez jako "buldog".

Michal Spimr, Alenka, Filip a EGON!

 

Výcvik Stafordširského bulteriéra

S Adamom sme sa stretli niekolko mesiacov predtým, ako sa súčastou našej rodiny stalo šteniatko stafbullika Bellinka. Poradil nám aké plemeno sa hodí k nám a našemu životnému štýlu. Keď mala Bellinka 2,5 mesiaca, začali sme s ňou navštevovať hodiny výcviku s Adamom. Stafbullík je veľmi priatelské plemeno, no i tak nám 6 týždňov s Adamom VEĽMI pomohlo naučit sa ju dokonale vycvičit ako sa len šteniatko vycvičiť dá. Najprv sa to zdalo ako nemožné, ale po priatelských a presne smerujúcich radách a tipoch, ktoré Adam získal dlhoročnou praxou z výcvikov už Bellu ovládame my a nie ona nás ako na začiatku :) Dokonca ani dvojjazyčný výcvik jej nerobil problém :) (ešteže sú si tá slovenčina a čeština tak podobné :) ) Naďalej pilujeme všetko naučené a tešíme sa na ďalšie skupinové lekcie. Adamovi veľmi pekne ďakujeme a doporučujeme ho či už začiatočníkom ako sme my, alebo hocikomu, kto chce mať so svojim psíkom pohodičku :)

NIKA+LUBO+Bellinka

 

K Adamovi jsme šly na doporučení kamarádky. Původně jsem si říkala, že přece naučit psa pár povelů nemůže být tak těžké, ale už po úvodní hodině mi bylo jasné, že ačkoli moje fenečka je poměrně učenlivá, nebude to s ní až tak jednoduché. Jednoho psa jsem už měla, ale u rodičů a ten moc vychovaný nebyl, spíš to byl gaučový povaleč a to jsem ze svého nového kamaráda pro život mít nechtěla. Začaly jsme tedy k Adamovi chodit, trénovat dvakrát denně a voilá. Z mého malého dvouměsíčního štěňátka, které se na vodítku škubalo jen, co vyšlo před dům, je nyní téměř čtyřměsíční psí slečna, která vychovaně kráčí na vodítku a u silnice si s železnou pravidelností sedá. Mockrát děkujeme a věřím, že v budoucnu se vrátíme pro další zkušenosti :) V+F

V+F

 

Výcvik Francouzského buldoka

K Adamovi jsem se rozhodla přijít se svým francouzským buldočkem Bazzym, protože to je můj první pes a chtěla jsem vědět, jak na něj. Hodiny pro nás byly přínosné a myslím, že jsem se hlavně já, naučila jak pozitivně s pejskem pracovat. Přístup se mi líbil, vše bylo na motivační bázi a oba nás to bavilo. Páníčkům, kteří chtějí hlavně sebe naučit, jak pejsky cvičit vřele doporučuji.

Julie a Bazzy

 

Výcvik Stafordširského bulteriéra

Moje osmi měsíční slečna SBT Majda děkuje za výukové hodiny plné pamlsků, pochval a hraní, na které se vždycky moc těšila. Začala jako rozjívená puberťačka a nyní je z ní po základním výcviku slušně vychovaná mladá psí dáma. Za sebe bych chtěla vyzdvihnout vysokou úroveň individuálních lekcí, profesionalitu a vstřícnost trenéra. Adama Holeksu mohu s čistým svědomím doporučit všem, kteří chtějí pro své čtyřnohé miláčky ten nejlepší výcvik. Psům rozumí a hlavně je má rád.

Anička a Majda 

 

Děkujeme! Za sebe i Berryho, za Vaši trpělivost, čas, vstřícnost a dobrou komunikaci. S výcvikem jsem byla jako pejskař začátečník velmi spokojená. Výcvik mě naučil i něco o sobě a pomohl mi zlepšit vztah a vnímání našeho energického psa. Berry dnes poslouchá mnohem lépe, než před výcvikem. Vřele doporučujeme spolupráci s Adamem, je to člověk, který je na správném místě a svou práci dělá opravdu skvěle.

Sallerová

 

Výcvik Border kolie

Děkujeme za skvělý výcvik našeho Borderáka Phinease, kterého po základním výcviku zvládám bez problémů na vodítku i bez něj... Adamův profesionální a vstřícný přístup mohu doporučit všem, komu záleží nejen na dobré výchově svého psa, ale i na vzájemné harmonii mezi psem a jeho pánem... Tomáš B

Tomáš B.

 

Výcvik Stafordširského bulteriéra

Trenér psů Adam nám v krátkém čase dokázal, že naše paní pejsková je již ve třech měsících vzorné, poslušné, soustředěné, zvídavé i neohrožené staffbullí štěňátko. A to jsme tomu před začátkem výcviku Mařenky mnoho nevěřili. A jako přidanou hodnotu - ke vždy prefektně připraveným lekcím - přidávám, že jsem se zbavila panické hrůzy z cizích psů (vskutku canisterepie).

Pavlína M.

 

Výcvik Beagla

Děkujeme Adamovi za výcvik našeho Beagla.Můžeme ho jen doporučit!Osobní a milý přístup k psům i páníčkům má skvělé a rychlé výsledky. Rozhodně se vyplatí investovat do soukromých lekcí oproti lekcím na cvičišti! Děkují Šárka,Lukáš a Shaggy

Šárka Jiroutová

 

Výcvik křížence Pitbulla

Drago je dost divoký a temperamentní kříženec pitbulla, a pro výcvik jsem se rozhodla ve chvíli, kdy začal vyjíždět po ostatních psech, kteří si chtěli hrát s fenkou, o níž měl zájem:) Do té doby sice rozuměl povelu "pocem", ale reagoval jen tehdy, když se mu chtělo. Trestání za neposlechnutí taky moc ničemu nepomohlo. Cvičení s Adamem ho bavilo a dalo naší vzájemné komunikaci řád. Povely chápal rychle a během pěti hodin se naučil všechno, co měl. Já jsem se zase naučila, jak psovi povely dávat, jak být důsledná a jak s ním komunikovat, když chci, aby něco udělal.Samozřejmě i dneska mě občas neposlechne, a je nutné pořád dál trénovat a pilovat už naučené, ale jeho ovladatelnost se opravdu o dost zlepšila. Navíc ho to poslouchání dost často i baví:) Adamovy individuální hodiny určitě doporučuju, protože se zaměřuje přímo na chování jednoho konkrétního psa a jeho pána, což se mi zdá nejefektivnější. A Dragouš ho zbožňoval:)

Kamila

 

S výcvikem jsem byla spokojená - moc se mi líbil trpělivý, laskavý a klidný přístup Adama. Na každou lekci jsem se těšila a myslím, že i Melinka chodila na Folimanku moc ráda. Velmi pěkná byla i společná lekce s dalšími pejsky v Podolí. Určitě mohu doporučit všem, kteří chtějí mít vychovaného pejska.

Vošická Barbora

 

Výcvik Amerického stafordširského teriéra

Nevím kde začít. Mám tolik chvály, že bych mohla napsat esej K Adamovi jsem přišla s tím, že bych chtěla u mého pejska AST z útulku dopilovat povel ke mně a aby si přestal všímat ostatních psů (trošku víc se pere), ostatní povely jsem myslela, že zvládáme. Při první úvodní hodině mě Adam vyvedl z omylu, můj Cori vůbec nezvládal základní poslušnost. Cori si Adama zamiloval a každou hodinu byl lepší a lepší, Cori byl při hodinách uvolněný a bral to jako školu hrou, což já vlastně také. Nejtěžší pro mě bylo naučit se jak se mám chovat já. Dnes už máme za sebou poslední hodinu a myslím že jsem oba udělali velký krok vpřed. Adam kromě „klasických“ individuálních hodin nabízí i skupinové lekce, kterou jsme také navštívili. I při větším počtů psů a lidí se dokáže věnovat všem naplno a urovnat si řád hodiny. Adam je prostě člověk na pravém místě a je na něm vidět, jak miluje psy a své práci opravdu rozumí. Určitě budeme ve výcviku pokračovat, mohu doporučit všem co chtějí mít klidné soužití s pejskem nejen doma, ale i ve společnosti jiných psů i lidí. Moc děkuji za sebe i za Corleonna za super lekce, dalo nám to hodně. Nikol a Corleonne

Nikol Fidrmucová

 

V květnu jsme si domů přinesli dvouměsíční kavalírku Flér. Brzy jsme zjistili, že na její výcvik sami nestačíme. Hledala jsem přes internet, kde by nám s tím pomohli. Až jsem narazila na stránky Adama. Po jeho nabídce úvodní hodiny na "oťukání", jsem se rozhodla to zkusit a dodnes nelituji. Máme za sebou pětihodinový kurz a chceme se naučit další věci pro zábavu i poslušnost. Jen přišlo poznání, že problémy s výcvikem mám především já a obdivuji Adama, jakou má se mnou trpělivost. Flér se při výcviku snaží dělat, co Adamovi na očích vidí a díky tomu, to pak zvládáme i spolu. Máme štěstí, že jsme Adama poznaly a určitě jej každému doporučuji. Světlana + Flér

Světlana

 

Výcvik Francouzského buldoka

Katarína Hrindová S Bublinkou – francúzsky buldoček, sme začali trénovať keď ešte nemala ani tri mesiace. Adam ma uistil, že čím skôr, tak tým lepšie a že sa naozaj nemám čoho báť. Lekcie boli primerané jej veku a naozaj sa skôr hravo vzdelávala. Pochvalou a správnou maškrtou sme dokázali s Adamom a tou malou priam zázraky. Vďaka výcviku nám Bublinka nestihla prerásť cez hlavu a naučili sme sa ju usmerňovať čo áno a čo nie. Aj vďaka tomu nemáme zdemolovaný byt, pretože to, že sa psíkovi SPRÁVNE venujeme (naučila som sa to až na výcviku) je na nej strašne vidieť. Predtým to bolo malé čertisko, síce to je občas aj teraz, ale ten rozdiel je neporovnateľný. Naučili sme sa byť pánmi mi jej a nie ona nám. Dnes máme za sebou poslednú lekciu a sme na našu malú hviezdu právom hrdí. A za to Adam obrovské ďakujeme a budeme pokračovať ďalej Určite odporúčame ako výborného trénera

Katarina Hrindová

 

Výcvik Trpasličího jezevčíka

Na Adama a jeho výcvik jsem narazila náhodou,když jsem hledala vhodný výcvik pro 6 měsíční fenku trpasličího jezevčíka - Žížalu. Nejdříve jsem si myslela,že Žížala ovládá alespoň základy jako sedni,lehni. Hned na první hodině mě Adam vyvedl z omylu, že tomu tak není. Žížala byla nejdříve bojácná a nedůvěřivá,ale po první hodině otočila. Výcvik s Adamem nás bavil obě dvě a hodinu,co hodinu se Žížala zlepšovala. Základních 5 lekcí nám stačilo k tomu, aby Žížala začala poslouchat. Bohužel na další hodiny jsme se už nedostaly. Výcvik nás velice bavil a bylo vidět, že i Žížala byla šťastná a že se učí. Adama mohu doporučit všem, co přemýšlí o individuálním výcviku psa. Věnuje se Vám a důkladně upozorňuje na chyby, které provádíte. Děkujeme Adame za Tvůj čas a výchovu. Luca a Žížala

Lucka+ Žížala

 

Když jsme si pořídili štěně, věděla jsem, že bude třeba ho teda jí naučit poslušnosti a proto jsem hledala člověka , který se zkušenostmi a profesionálnim přístupem povede výcvik. K tomu, že jsem si vybrala Adama přispěla i kladná hodnocení lidí, kteří již u Adama výcvik absolvovali. Takže i já se svou šestiměsíční fenkou jsem začala s výcvikem u Adama . To co jsem hledala jsem opravdu našla( profesionalitu, lidskost, časovou flexibilitu), už na první hodině jsem pochopila, že nejdříve se musím vycvičit já , aby mne má fenka poslouchala a já byla pro ni ten správný "pán" . Myslím , že pod vedením Adama se to podařilo. Tím to Ti chci Adame i poděkovat za trpělivost( především se mnou) , profesionalitu, dobré rady . Jsi člověk na správném místě a to každý , nejen pes, hned pozná! Betty a Gábina

Gabriela H.

 

Výcvik Stafordširského bulteriéra

V den povodní jsme si přivezli nového člena rodiny, malého dvouměsíčního stafbulíka Frankiho. Už týden na to jsme stali poprvé pod Nuselským mostem na první lekci s Adamem. S údivem jsme koukali jak to malé stěně Adamovy povely hltá a už po první hodině z něj byl vychovaný pes :-) Stačilo pět základních lekci a z malého Frankiho je poslušný pes. Díky Adamovým zkušenostem a trpělivosti máme základ pro super společníka do života. Už se těšíme na další lekce a zdokonalování našeho miláčka. Díky za tvůj čas a přístup, jsi super trenér. Honza, Lucka a Francie

Lucka a Honza 

 

Výcvik křížence Shih-tzu

S Dexíkem ( 8kg kříženec shih-tzu ) jsem navštěvovala několik klasickým cvičáků. Každá hodina probíhala stejně a on pervektně poslouchal tam, ale v realném životě ne. Proto jsem hledala někoho s individuálním přístupem. Na internetu jsem narazila právě na Adama. Výsledky se dostavily velice brzy a důkazem, že i malý pejsci můžou poslouchat, jsou uspěšně složené zkoušky z poslušnosti. Adama navštěvujeme do dneška a připravujeme se na další zkoušky. Účastníme se jak individuálních hodin , tak socializačních lekcí, nácviku překážek, závodu v poslušnosti a výcvikového víkendu. Adam je na každé hodině pozitivně naladěn, je klidný a k páníčkům i pejskům trpělivý. Všem, kteří chtějí dát svým pejskům to nejlepší a absolvovat s nimi klidné prochazky bez strachu,že pes uteče, můžu Adama jen doporučit! Eva a Dexter

Eva Stavinohová

 

Výcvik Yorkšírského teriéra

Osvojila jsem si dvouletou yorkšírku Eimy, bohužel špatně socializovanou od předchozích majitelů. Její agresivita vůči ostatním pejskům, se kterou jsem si neuměla poradit, mi hodně znepříjemňovala každé venčení a bála jsem se chodit mezi ostatní psy. Adama jsem si našla na internetu. Po první lekci jsem byla velmi mile překvapená jeho zkušenostmi a klidným přístupem. Díky individuálním a společným socializačním lekcím jsem se naučila Eimy vnímat, správně na ní mluvit a reagovat na její chování. Eimy se naučila základním povelům poslušnosti a postupně se zbavuje strachu z ostatních psů. Cvičení i venčení nás teď spolu velmi baví. Adame díky! Petra a Eimy

Petra a Eimy

 

Výcvik Jezevčíka

Adama jsem našla zcela náhodně na internetu, když jsem hledala vhodný výcvik pro naše 4 měsíční štěně jezevčíka Oryho. Ory byl velmi nedůvěřivý k cizím lidem, psům, novým zvukům,zkrátka ke všemu, co neznal z domova. Procházky jsme absolvovali se zataženým ocasem a s přemlouváním, aby Ory udělal alespoň pár kroků. Z počátku byl Ory velice nedůvěřivý i k Adamovi, ačkoli s ním už první hodina byla naprosto skvělá. Ory se ukázal být velmi šikovný. Po několika lekcích a socializačních hodinách pro štěňátka se Oryho nedůvěřivost zcela prolomila. Zažili jsme obrat o 360º. Najednou stál před námi vyrovnaný, zvědavý jezevčík, který i přes svou tvrdohlavost zvládá bravurně základní povely. To všechno díky Adamově trpělivosti a přístupu jak k němu, tak k nám. Naučil hlavně nás, jak s Orym žít spokojený život tak, aby se to líbilo oběma stranám. Nemůžeme s mamkou uvěřit, že jsme kdysi nemohli Oryho ani pamlskem přinutit, aby se s kýmkoli kontaktoval. Teď je to kamarád pro lidi, pro psy a pro nás je to zlatíčko. Adame, patří Ti naše velké díky! Vřele doporučujeme všem pejskařům :-)

Gábina H.

 

Kontakt na Adama jsem našla náhodně na internetu v době, kdy mi můj 8 měsíční pejsek pomalu, ale jistě začal přerůstat přes hlavu. Adam mi potvrdil to, co jsem tušila, že chyba není na straně psa, ale na druhé straně vodítka. Byla jsem nedůsledná. Začali jsme tedy docházet na individuální lekce a poté i na socializační hodiny pod jeho vedením. Adam pracuje velmi trpělivě jak se psem, tak se mnou. Obdivuji ho, že nikdy nestrácí trpělivost, je stále dobře naladěn, náš pes ho miluje. Při poslední lekci jsme byli pochváleni, ale také nám bylo řečeno, že máme před sebou ještě spoustu práce. Ale já i můj pes se na ni těšíme. Děkujeme . Pavla a Šon

Pavla a Šon

 

Výcvik Čivavy

Moje špatně socializovaná čivava mi začínala pomalu přerůstat přes hlavu, a tak jsem se rozhodla, že s tím musím něco udělat. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Adama, aby nám pomohl najít "společnou řeč". Je to opravdu člověk na svém místě. Každý trénink byl pro mě i Čoki velkým přínosem. S Adamovou pomocí stačilo jen pár týdnů a nemusím mít strach pusit ji na procházce z vodítka nebo jít mezi cizí psy. Za všechno moc děkuju a přeju hodně spokojených klientů!

Bára L.

 

Výcvik Rhodéského ridgebacka 

Se Sárou (Rhodéský Ridgeback, 2 roky) jsem k Adamovi začala chodit asi před měsícem a už od první hodiny mám pocit, že mám nového psa. Sára chodila na různé cvičáky od tří měsíců, ale vždy to bylo pouze skupinové cvičení a nakonec nás vyhodili, protože je moc živá a ruší ostatní psy. Tak jsem se obrátila na Adama s tím, že mám psa, který se může z vodítka pustit pouze tam, kde je dostatek prostoru a kde nevadí, že utíká za každým psem a odvolat se dá velmi těžko. Teď Sára chodí bez vodítka téměř pořád a na zavolání přijde, i když je ve skupině ostatních psů. Stačilo k tomu pouze výborné Adamovo vedení, a to nejen Sáry, ale i mě. Tereza

Tereza Viedenská

 

S výcvikem u Adama jsem velice spokojená. Je to dobrý a trpělivý učitel, který mne a mého anglického kokršpaněla Arčiho dovedl k úspěšnému absolvování canisterapeutických zkoušek. Adam mne podpořil a inspiroval k tomu, abych na sobě s Arčim dále pracovala. Vřele všem pejskařům (začátečníkům i pokročilým) spolupráci s Adamem doporučuji.

Štěpánka Dongresová

 

Moc se mi líbil tvůj klidný, pohodový přístup jak ke mně tak k mému psovi. Je na tobě opravdu vidět, že je máš rád. Potřebovala jsem pomoc překonat strach z kontaktu s jinýma pejskařema a pejskama a to se ti opravdu povedlo, nyní chodíme mezi ostatní psy bez obav. Vím jak se Hardil chová co mu vadí poznám to na něm a když je potřeba zavolám ho a on poslechne. Líbí se mi na tobě, že umíš pochválit, někdy i když to není zasloužené, ale to je právě to co pomůže. Mockrát děkuji Martina a pes Hardil

Martina Hroudová

 

Garpovi / Viszla/ , je skoro 8 měsíců. Výcvik s Adamem si užil on i já s dcerou. Rozhodně doporučuji všem, Adam je velmi trpělivý,hodný, je to člověk na svém místě. Psi ho milují. Naučil nás základním povelům, vysvětlil jak správně mluvit na psa a jak reagovat v daných situacích. Na hodiny rády vzpomínáme a vzpomínat budeme. Adame děkujeme, určitě se potkáme. Přeji hodně spokojených klientů - čtyřnohých i dvounohých. H.Novotná

Helena Novotná

 

Výcvik Boxera

Vždycky jsem věděla, že jestli se mnou bude někdy žít velký pes (cokoli nad 10 Kg) tak musí být poslušný a respektovat ostatní psy. S přichodem super-hyper-aktivního boxerka Jarouška jsem si uvědomila, že na jeho výchovu nestačím sama. Adama jsem našla docela náhodou na internetu. Vybrat si ho jako osobního trenéra mě však přesvědčil právě Jaroušek. Ještě před začátkem první zkušební hodiny se k Adamovi nadšeně rozběhl a uplně se do něj zamiloval. Jarouškova volba byla spravná. Po pár hodinách nás (oba) naučil cviky které nám umožňují bezpečný pohyb po světě. Nemusím se bát, že by Jaroušek nepřišel na zavolaní, neseděl, nečekal a nebo mě tahal na vodítku . Je fajn vědět, že váš pes poslouchá! Teď nás Adam připravuje na zkoušky základní poslušnosti. S přistupem Adama jsem moc spokojená protože vychazí vstříc mým časovým požadavkům, výcvik probíhá pozitivní motivací a hlavně, má výsledky.

Míša Thoeckeltová

 

Adam mi pomohl vychovat z mojí temperamentní, hyperaktivní a naprosto neposlouchající fenečky úžasného pejska, který si mě vždy hlídá a ví co se po něm chce, aniž bych musela cokoliv říct. Výcvik, nás obě velice bavil a hodně nás toho obě naučil. Velmi se mi zalíbil Adamův přístup k výcviku založený na pozitivní motivaci pejska, který je efektivní a příjemný pro obě strany. Pro svou Annie jsem chtěla to nejlepší a také to dostala. Občas je to sice stále moje malá puberťačka, ale hlavně je to dokonalá veselá společnice, která si umí užít život a naučila to i mě. Mockrát s Annie děkujeme :-)

Kateřina Komínková

 

Výcvik Stafordširského bulteriéra

Pověst Staffordšírského bulteriéra je dnes přes media hodně zkreslený, skoro by se řeklo, že je to pes „monstrum“ než pes do rodiny a přesto výběr našeho pejska padl na ni. Jmenuje se Síta, je to holka jak se patří, chytrá, rozverná, laskavá, hravá, zvídavá. Hledali jsme proto někoho, kdo by nám už od počátku pomohl nasměrovat ji i nás správným směrem. Nechtěli jsme hromadné výcvikové centrum, ale pohodu, soukromí, žádný stres, kvalitu, trpělivost. Díky Adamovi se nám to povedlo, není to jen o učení správného chování pejska, ale i pochopení nás lidí, jak nás pejsek vidí . Bude to chtít ještě hodně učení, ale díky Adame, že jsme Vás našli! Síta, Pavlínka a Jaromír

Dubovští

 

Výcvik Bostonského teriéra 

S přítelkyní jsme si pořídili štěňátko bostonského teriéra Thierryho. Jelikož je to pro oba první pes, rozhodli jsme se svěřit se do péče odborníka. Nejprve jsme zkoušeli zapsat se do skupinových hodin, ale velmi nás zklamal „masový“ a odměřený přístup cvičitelů. Našli jsme na internetu Adamovi stránky a líbil se nám nápad s individuálními hodinami za skvělou cenu. Již po první hodině jsme byli přesvědčeni, že Adamův výcvik bude pro nás i pro Thierryho ideální řešení. Nyní po cca 5ti lekcích zvládáme všechny základní povely a chystáme se na agility. Všichni v okolí žasnou jak je Thierry v pěti měsících poslušný a za to velmi děkujeme Adamovi. Vřele a aktivně doporučujeme všem. Lukáš a Klára

Lukáš a Klára

 

Výcvik Anglického bulteriéra

Díky Adame! Za sebe i za Alfie, která po několika lekcích u vás pochopila, co je to poslušnost a že se jí může naučit i tak tvrdohlavé a svérázné plemeno jako je Anglický Bullteriér... a já pochopila, že správně vycvičit psa znamená, zejména dobře vést jeho majitele! Díky, že už vím, jak ji správně motivovat a přitom se nebojím, pustit ji z vodítka nebo projít kolem jiného psa. Díky, že výsledná skutečnost předčila moje očekávání a já se na hodiny tréninku s Alfie těšila a ještě víc mě bavilo (a stále baví) zjišťovat, jak to všechno funguje, když člověk ví, jak na svého psa:-) Šárka a Alfie

Šárka Beránková

 

Přála jsem si, aby můj irský teriér poslouchal a tak jsme v jeho šesti měsících absolvovali několik hodin na cvičišti bez valného efektu. Pochopila jsem,že pes i já potřebujeme individuální přístup a našla na internetu pana Adama Holeksu.Po několika hodinách jsou vidět pokroky.(chůze u nohy,sed,lehni,ke mně..) Učím se také já,jak psa správně vést k poslušnosti. Dobré jsou i socializační hodiny,kde si pes zkusí naučené prvky v kolektivu.Tento způsob trénováni psů doporučuji (laskavý,důsledný,zábavný). My budeme pokračovat a děkujeme Irena N. a Jerry

Irena N. a Jerry

 

Výcvika Vlkodava 

Dlouho jsem zvažoval, kterého trenéra si pro výcvik svého vlkodavíka zvolit. Podle referencí, které jsem četl na webu jsem zvolil Adama. Už při první hodině jsem byl přesvědčen o správnosti svého rozhodnutí. Nadchl mne Adamův přístup, jak ke mě, tak k pejskovi. Při první návštěvě tréninku s Adamem jsem záviděl slečně, která svého pejska dokonale ovládala a pejsek bez sebemenších potíží reagoval na povel. Říkal jsem si, že tohle moje tříměsíční tele nikdy nezvládne. Po páté hodině výcviku jsem si uvědomil, že jsem přesně na té pozici, kde to neohrabané tele poslouchá na povel, a to bez potíží. Adame, díky.

Jan K.

 

Na Adama jsem narazila na internetu, při hledání vhodného výcviku pro mé dvě psí slečny. Na jeho stránkách mě zaujaly reference, které měl od svých klientů a obratem jsem si domluvila první zkušební individuální trénink. Hned v průběhu hodiny bylo jasné, že u Adama „zůstaneme“. Reference v ničem nelhaly a já a moje „holky“ jsme nadšené, že jsem takového trenéra našly. Adama můžu jen doporučit!

Míša N.

 

Výcvik Amerického stafordširského teriéra 

K Adamovi jsme začali chodit s naším jedenáctiměsíčním amstafem Bondym, když se nám neosvědčil standartní cvičák. Základy poslušnosti měl, ale největší problém byl s přivoláním a chůzí u nohy. Už při první lekci si kluci padli do oka a Bondy si hodiny s Adamem velmi užíval. Již po několika málo lekcích byl vidět obrovský pokrok. Adam umí psa nejen usměrnit když neposlouchá, ale také dostatečně pochválit, odměnit a motivovat pokud vykoná povel správně. Bondy je můj prvni pes, takže jsem potřebovala spoustu věcí naučit i já, jelikož jsme zjistili, že kolikrát je problém spíše na druhé straně vodítka:o) V tuto chvíli už si procházky s Bonďákem užíváme a já nemám strach, že by nepřiběhl na zavolání. Adama mohu určitě jen doporučit a a už se těším na další spolupráci při bull sportech a obranách.

Andrea

 

Výcvik Německého ovčáka 

Adam, je člověk na svém místě. Moje 4letá fena německého ovčáka Jackie se nemohla na 10 metrů přiblížit k žádnému psovi, protože projevovala agresi vůči ostatním a to i přes opakované návštěvy 2 cvičáků. Nikde nám nedokázali pomoci, byli to spíše hodiny stěkání a mého zoufalství. Adam mi jako jediný otevřel oči a ukázal jak s Jackinou správně komunikovat a cvičit. Po pár lekcích můžu s klidnym srdcem říct, že nemám agresivního psa a mohu jít kamkoliv beze strachu. Ve výcviku pokračujeme a myslím si ,že nejsem spokojená jen já, ale i Jackie. =) Adama mohu všem vřele doporučit!

Michaela Hofmanová

 

Výcvik Jack Russella 

Náš Monty je typický Jack Russell. Je velmi aktivní, sebevědomý a potřebuje tvrdou ruku. Díky Adamovi přesně víme, jak na něj. Díky individuálním lekcím poslušnosti nyní Monty zvládá základní povely a soužití s ním je teď příjemnou radostí a ne starostí jako na začátku. Adam patří k těm trenérům, kteří do výcviku zapojují především zábavnou formu a pejsek pak není znuděný a ve výcviku chce stále pokračovat. Výbornou součástí výcviku jsou i socializační lekce. Pokud přemýšlíte o výcviku Vašeho pejska, rozhodně mohu Adama všemi deseti doporučit. Touto cestou mu také chceme velmi poděkovat a budeme se těšit na další spolupráci!

Bára a Pepa

 

Výcvik Jezevčíka

Adam Holeksa dokázal zkrotit našeho 5ti letého tvrdohlavého jezevčíka, ale především nás naučil jak správně by měl komunikovat pán se svým psem. Teprve nastavení pevných pravidel z obou stran (psa i jeho majitele) dokáže vytvořit harmonický vztah, ve kterém se eliminují nepříjemné projevy Vašeho psího miláčka. Zklidní se pes, i Vy. Adama jako trenéra mohu jen doporučit.

Vladka

 

O Adamovi jsem se dozvěděla na doporučení své kamarádky a nelituji, že jsem nezvolila klasický cvičák. Osvojila jsem si asi rok a půl starou fenku křížence, která neuměla ani základní povely. Je velice temperamentní, a proto jsem ráda za individuální přístup. Líbí se mi i forma výcviku, která je pro psa zábavná a pro mne jako majitele velice přínosná. Učím se jak ji správně vést a komunikovat s ní. Už po první lekci byly vidět výsledky. Nyní po šesti lekcích je to úplně jiný pes. Vycházky jsou teď příjemnou součástí dne, kterou si obě užíváme. A za to vděčím Adamovi.

Katka

 

Výcvik Čivavy

Pred tým, ako som k Adamovi začala chodiť na cvičenie s mojou nesocializovanou a bojazlivou čivavou, vyskúšala som aj iných trénerov. Ich prístup sa mi od začiatku nepáčil, pretože využívali metódy trénovania, ktoré ani mňa ani môjho psa neposúvali vpred. Práve naopak. Bolo to pre nás obidvoch stresujúce a môj pes sa dokonca začal báť ešte viac. Adam využíval pri cvičení s mojim psíkom úplne iný prístup na aký som bola zvyknutá, taký, ktorý už po krátkom čase priniesol pozitívne výsledky. Na jeho hodiny sme sa s Terim stále tešili, pretože boli založené na pohode a radosti z cvičenia. Bolo skutočne vidieť, že pri trénovaní mu ide hlavne o spokojnosť klienta a psa zároveň. Psy sú jeho život a tak k trénovaniu i pristupuje, o tom sa určite presvedčíte. Ak by som mala niekomu odporučiť trénera psov, bol by to jedine Adam.

Alžběta P.

 

Výcvik Trpasličího jezevčíka

Mám trpasličího jezevčíka jménem Rony. Začali jsme chodit cvičit, když mu bylo dvanáct týdnů. Nyní mu je deset měsíců. Cvičení nám pomohlo ve vzájemné komunikaci. Naučil jsem se, jak pes vnímá které povely. Jak ho učit, aby to byla zábava. I když na cvičení nemám moc času, je pro nás trénink velice efektivní a díky Adamovi jsme udělali hned od začátku velké pokroky. Nyní nemám problém chodit se psem i ve městě na volno. Nemusím se bát, že vběhne do silnice nebo sní otrávené jídlo. Nám se trénink pod odborným a přátelským dohledem vyplatil a baví nás. 

Za to děkují

Vašek a Rony

 

Na Adama jsem dostala doporučení od jedné známé. Nejdříve jsem si nebyla jistá, zda raději nechodit na cvičák, ale řekla jsem si: "Za zkoušku nic nedáš." A dnes ( po asi 10-ti lekcích) mohu říct, že toho nelituji.

Jelikož Kara je můj první pes, oceňuji , že mi Adam dokáže poradit, nejen s výcvikem , kde děláme s Karou obrovské pokroky, ale i s jinými věcmi, s chovem pejska souvesejícími. Také se mi moc líbí jeho přístup k výcviku, důraz klade sice na důslednost, ale také na to, aby to nebyl pouze dril, ale pro pejska i zábava.

Takže za mě a za Karu - Adama Holeksu, můžeme jen doporučit ! 

Kateřina Pospíšilová

 

V roce 2010 jsem začala cvičit se svým prvním psem - fenou Mayou. Bylo jí půl roku. Nechtěla jsem chodit na klasický cvičák ,kde je deset psů a žádný nic neumí. Hledala jsem někoho, kdo by se nám věnoval individuálně a kde pravidelnost docházky záležela čistě na mně. Adam všechno tohle splňuje. Mile mě překvapilo cvičení venku, mezi ostatními psy a lidmi. Tím jsme docílili toho, že mě pes poslouchá všude a ne jenom na cvičáku.

V polovině roku 2011 jsem k Adamovi začala docházet i se svým druhým psem - fena Kely. Nechodíme už tak často, ale stále chodíme a stále beru obě holky - Mayu i Kely. Na Adamovi je vidět, že se tomu věnuje už nějaký ten pátek, že má rád zvířata a oni jeho. A majiteli psa dovede také dobře poradit.

Barbora Říhová

 

Výcvik Rottweilera

Adam je zatím nejlepší cvičitel, kterého jsme měli, jsme s ním plně spokojeni. Dříve jsme chodili s Bertíkem na cvičák, ale jejich výcvik byl spíše obecný, bez nějaké výrazné progrese. Přistupuje k nám zcela profesionálně a Bertík dnes poslouchá mnohem lépe. Individuálně se zaměřuje při tréninku na jeho nedostatky a postupně se je snaží cíleně eliminovat. Je vidět, že psům opravdu rozumí. Jeho kurz mohu vřele doporučit.

Při výchově mého Rottweilera jsem se často potýkala s jeho agresivním chováním. Navštěvovala jsem skupinové cvičební hodiny neorganizovaných pejskařů. Chování psa se nelepšilo, proto jsem požádala o radu Adama Holeksu, který mi jasně řekl, v co může vyústit chování mého mazlíčka a otevřel mi oči. Na základě jeho rad a doporučení se konflikty vyřešily a současně se mezi mé hoby zařadily pravidelné cvičební lekce pro psy a jejich pány a stali jsme se s mým psem členy kynologického klubu. Skončily protrpěné a psychicky náročné výcvikové hodiny jak pro mě, tak pro mého psa a začaly krásné, příjemné, zábavné a především velice přínosné lekce. Myslím, že pokud bych nezískala informace, které mi Adam dal, prošvihla bych dobu, v které jsem svého psa mohla změnit v krotkého beránka.

Mgr. Veronika Šlapáková

 

Výcvik Rhodéského ridgebacka

Na Adama jsem dostala nejlepší reference a už při prvním setkání mě přesvědčil svým přístupem, že mu můžu důvěřovat a že můj psí miláček je v nejlepších rukách. Adam spolehlivě venčí mého ridgebacka už přes rok a vše skvěle funguje. K psům má krásný vztah a já se můžu v klidu věnovat jiným povinnostem, když vím že je o Moonyho dobře postaráno. 

Adama můžu vřele doporučit.

J. Richterová