O mně

Adam Holeksa | Výcvik psů Praha
Adam Holeksa | Výcvik psů Praha

Máte starosti s výchovou vašeho psa, nebo si naopak chcete pořídit malé štěňátko? Bez výchovy a také správného výcviku to nepůjde. Pamatujte, že štěně je třeba začít cvičit co nejdříve. Pes by měl znát alespoň základní povely, které jsou nepostradatelné pro běžný život. Výcvik psa obnáší zejména to, aby se pes naučil porozumět vaší řeči a vy zase jemu. Toto vzájemné porozumění hraje klíčovou roli ve společném soužití. S výcvikem můžete začít sami, pokud víte, jak na to. Mnohem efektivnější ale je obrátit se na člověka, který se cvičením psů zabývá. A nemyslím tím klasický „cvičák“. Individuální výcvik psa Praha přináší mnohem lepší výsledky.

 

 

 

 

 

 

Mé zkušenosti s výcvikem psů

 

Adam Holeksa | Výcvik psa
Adam Holeksa | Výcvik psa

Dovolte mi, abych se vám nejprve představil. Mé jméno je Adam Holeksa, výcviku psů Praha se věnuji již více než 15 let. Čerpám tedy z dlouhodobých poznatků, a ke každému psovi přistupuji zcela individuálně. Dříve jsem působil také jako psovod v záchranné brigádě kynologů Česká republika. Specializoval jsem se především na sutinový výcvik. Později jsem pracoval jako trenér asistenčních a vodicích psů pro nevidomé, kde jsem získal mnoho cenných zkušeností s výcvikem psů.

 

Nějakou dobu jsem se intenzivně zabýval Canisterapií, což ve volném překladu znamená terapie s pomocí psa a intenzivně se věnuji sportovnímu výcviku. Se svými psy jsem složil zkoušky na základě národních i mezinárodních zkušebních řádů, a to včetně zkoušek Canisterapeutických.

V roce 2022 jsem získal titul Mistra světa na mistrovství světa WDSF IGP3 (nejnáročnější kategorie sportovní kynologie) se svojí fenou One Devil von der Herdergang a zároveň měl i nejlepší poslušnost celého mistrovství světa. V roce 2022 jsem se zúčastnil mistrovství světa FCI a stal se s českou reprezentací mistrem světa v týmech. 

 

Adam Holeksa | Výcvik psů
Adam Holeksa | Výcvik psů

 

 

 

 

 

Výcvik psa chce zkušenosti a já je rád předám svým klientům

 

V současné době se věnuji výcviku psů Praha zcela soukromě. Zaměřuji se hlavně na výcvik poslušnosti a řešení problémového chování psů. Působím převážně v Praze. Má práce je mým koníčkem, což považuji za ideální spojení. Mezi má oblíbená plemena patří především psi typu bull, kteří jsou hojně zastoupeni také v mé psí smečce. Psi a výcvik psů jsou nedílnou součástí mého života.  

 

 

 

 

 

Rád vám předám své letité zkušenosti, aby výcvik vašeho psa probíhal tak jak má a aby jste si ho oba užili.